WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Twój e-mail:
Zamówienie
Pliki do wysłania
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAMÓW TERAZ

Mówią, że "Zwlekanie to naturalny morderca szansy na sukces." 

 

Nie zwlekaj więc, tylko daj się zauważyć! 👀

Im więcej ludzi pozna Twój biznes, tym większy sukces odniesiesz! Reklama na dużej powierzchni z pewnością Ci w tym pomoże!

 

W swojej ofercie posiadamy: 

  • Banery 

Niezwykle odporne na wszelkie warunki atmosferyczne ☀🌦 .  Drukowane na bardzo wytrzymałej tkaninie poliestrowej Frontlit 510g.  Do wyboru druk technologią wysoko odpornościową - Hard Solvent, przeznaczoną do dużych formatów oglądanych z daleka lub wyższą jakościowo Mild Solvent dla mniejszych wydruków. Wszystkie banery są zaoczkowane co 50 cm oraz posiadają  usztywnione brzegi dzięki zgrzaniu i zawinięciu. 

  • Billboardy 

Reklama zewnętrzna odporna na warunki zewnętrzne 🌤🌡. Drukowana na podłożu Blueback – papier billboardowy z niebieskim tyłem technologią Hard Solvent. 

  • Roll-upy 

Są to automatycznie zwijane banery umieszczone w aluminiowej kasetce. To bardzo praktyczna reklama, lekka i poręczna, a przy tym bardzo wytrzymała. Idealna do zaprezentowania się na targach i eventach. Drukowane są na materiale Blockout PET w technologii UV. Jest to najlepiej przystosowany materiał odporny na zawijanie oraz prześwietlenia. 

 Do każdego roll-upu torba do przenoszenia GRATIS! 

  • X-banery 

Przenośne banery rozkładane na plastikowo-aluminiowym stelażu w kształcie litery X. Są lekkie, a przy tym solidne i wytrzymałe. Drukowane na materiale Blockout PET za pomocą technologii UV.  

Do X-banera również torba GRATIS! 

  • Backlighty 

To reklama drukowana na materiale idealnym do podświetleń 💡. Doskonale przepuszcza światło, dzięki czemu jest dobrze widoczna nawet przy niewielkim natężeniu światła. Drukowane na wysokiej jakości matowej, białej folii PVC (backlit). 

Wyślij
Wyślij
Zapisałeś się do newslettera!
Musisz wpisać swój email!

NEWSLETTER

Zapisz się i uzyskaj informację o aktualnych nowościach i promocjach!

KONTAKT

INFORMACJE

tel. 792 409 250

witamy@ponad-to.pl

www.ponad-to.pl

NIP 6922438280